Paketlerimizden, işiniz için uygun olanı seçebilirsiniz.

Toplu SMS

  • Kurum, firma, marka veya şahıs ismi ile Başlıklı SMS gönderimi yapılır.
  • Türkçe karakterli mesaj gönderilebilir. Normal bir mesaj uzunluğu 155 karakterdir, Türkçe karakterli bir mesajın uzunluğu 150 karakterdir. 760 karaktere kadar mesajlar tek parça olarak gönderilir (uzun sms), karakter sayısına göre birden fazla sms olarak ücretlendirilir.
  • Alınan paket 1 yıl süre ile geçerlidir. 1 yıl sonunda kullanılmayan SMS'ler iptal edilir ve iade edilmez.
  • Yurt içi her yöne 1 SMS 1 kredidir. Sadece başarılı mesajlar ücretlendirilir.
  • Yurt dışı operatörlere mesaj gönderilebilir. 1 SMS kredisi ülke ve operatöre göre farklılık gösterir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Değerli müşterimiz Sistemimizde belirtilen banka hesap numaralarımıza havale ile ödemesi dışında ödeme şeklimiz yoktur. ÖNEMLE DUYURULUR.
Web Site Firmaları Çorlu

Toplu SMS Gönderme Hakkında,
Hukuki Düzenlemeler!

BTK nın aldığı karar doğrultusunda SMS içeriğine, operatöre BTK tarafından verilen 4 hanelik kodun eklenmesi zorunlu hale getirilmiştir.Bulutfon üzerinden gönderilecek SMS’lere “B229 ” kodu eklenecektir.Bir karakter boş bırakılmaktadır.

Toplu SMS

Toplu SMS ile internetin olduğu her yerden panelinize kullanıcı girişi yaparak SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS'ler ortalama 5 sn. içerisinde sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır. Detaylı raporlama ile gönderilen Toplu SMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Yerine ulaşmayan,başarısız olan veya zaman aşımına uğrayan SMS'ler için kredi iadesi anında yapılır...

BURADAN konu hakkındaki resmi tebliğe ulaşabilirsiniz.

Toplu SMS | Nedir?

Toplu SMS ile internetin olduğu her yerden KULLANICI GİRİŞİ yaparak SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS'ler ortalama 5 sn. içerisinde sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır. Detaylı raporlama ile gönderilen Toplu SMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Yerine ulaşmayan,başarısız olan veya zaman aşımına uğrayan SMS'ler için kredi iadesi anında yapılır. Mobil uygulamalarımız ile cep telefonunuzdan da Toplu SMS gönderimi yapabilir, gönderim raporlarınızı kontrol edebilirsiniz. Kredi kartı ile 7/24 kredi alımı yapabilir, satın aldığınız kredileri anında kullanabilirsiniz.

Call to Action

Ofisimiz (Pazartesi- Cumartesi 09:00 - 18:00 saat) arasında açık olmaktadır,
lütfen destek@webtrakya.com adresine eposta göndermeye çekinmeyiniz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.