Web Trakya Tasarım ve Yazılım Hizmetleri;

2009 yılında hizmetimize webtrakya.com alan adını alarak ( Web Trakya Tasarım ve Yazılım ) olarak başladık. Web Trakya Tasarım12 yıldır webtrakya.com alan adı faaliyette olup, sektöründe 13. yılına girecek olan firmamız kaliteli hizmet ve uygun maliyet kriterlerini birleştirerek bu noktada ki ihtiyaçları karşılamaktadır.( Kaliteyi Müşteri Tanımlar ) 2015 yılında Host Bankasını, 2019 yılında Yayoba Web Tasarım ile güçlerini birleştirerek gücüne güç katmıştır. Arama motorlarında başta google olmak üzere dört ayrı web site ile faaliyette olup, faaliyetine devam etmektedir. Bizi tanımak için referanslardan müşterilerimize sorun lütfen, aynası iştir kişinin lafa bakılmaz..
Hizmet ağımızı genişleterek, en kaliteli hizmet için güçümüze güç katmaya devam ediyoruz. Sektörde Web site tasarım, seo, e-ticaret,emlak sitesi, kurumsal kimlik, sosyal medya, bilgi işlem, danışmanlık ve reklam hizmetleri alanında kaliteyi, uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz.
Firmamız sağladığı bütün hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Hazırladığımız bütün web tabanlı projelerde dinamik yazılımlarla, özgün tasarımları birleştirmekteyiz. Profesyonel SEO çalışmalarımızla, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine "taramasına" olanak sağlayacak şekilde tasarlıyıp, kodluyoruz. Tüm ekibimiz bütün süreçleri kendi bünyesinde yönetmekte ve konusunda uzman personellerden oluşmaktadır. Kişiler ve işletmeler için dinamik yazılımlar içeren web tabanlı özel projeler ve çözümler sunmaktayız. Bu çalışmalardaki amaç işletmelerin tanıtım ve e-ticaret ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaktır. Müşterilerimize internet ortamında en uygun kurumsal kimliği tasarlamak, projelerinize ve firmanızın kurumsal kimliğine yakışır web siteleri ve reklam hizmetleri vermektedir. Firmamız yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas almaktadır.


video