Web Trakya Tasarım ve Yazılım Hizmetleri;

Web Trakya; 2009 yılında Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde değerli müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. 18.09.2009 tarihinde webtrakya.com alan adını alarak ( Web Trakya Tasarım Hizmetleri ) olarak faaliyetlerimize başladık. Web Trakya Tasarım 14 yıldır webtrakya.com alan adı altında faaliyette olup, sektöründe 15. yılına girecek olan firmamız kaliteli hizmet ve uygun maliyet kriterlerini birleştirerek bu noktada ki ihtiyaçları karşılamaktadır. 2009 yılından bugüne kadar müşterilerine Danışmanlık, Web Tasarım, Web Site Kurulum, Grafik Tasarım, Kurumsal Mail, Seo ve E-Ticaret uygulamaları konusunda profesyonel olarak hizmet vermektedir. ( Kaliteyi Müşteri Tanımlar ) düşüncesini benimseyerek, verilen hizmetin müşteri beklenti ve gereksinimlerini karşılayabilmesini kırmızı çizgimiz olarak belirledik.
Kalite, müşterinin beklentilerine bağlı olarak, toplumun kültürel gelişimine, beğeni ve alışkanlıklarına göre değişen bir kavramdır. Bizi tanımak için referanslardan müşterilerimize sorun lütfen, aynası iştir kişinin lafa bakılmaz.. Kalitenin gerçekleşebilmesi için, bizim kadar işvereninde yetki ve sorumlulukları belirlenmeli, belirlenen ölçüler düzeyinde kararlara ve uygulamalara katılımları sağlanmalıdır. Hizmetlerin kalitesi görev ve sorumluluk üstlenmiş olan tasarım firması ve işvereni ilgilendirir.
Hizmet ağımızı genişleterek, en kaliteli hizmet için güçümüze güç katmaya devam ediyoruz. Sektörde Web site tasarım, seo, e-ticaret,emlak sitesi, kurumsal kimlik, sosyal medya, bilgi işlem, danışmanlık ve reklam hizmetleri alanında kaliteyi, uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Web sitesi fiyatı sormak veya araştırmaktansa kurumsal kimliğinizin aynası olacak web sitesine ne kadar bir bütce ayıra bilirim sorusunu kendinize sormanız daha uygun olacaktır.
Firmamız sağladığı bütün hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Hazırladığımız bütün web tabanlı projelerde dinamik yazılımlarla, özgün tasarımları birleştirmekteyiz. Profesyonel SEO çalışmalarımızla, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine "taramasına" olanak sağlayacak şekilde tasarlıyıp, kodluyoruz. Tüm ekibimiz bütün süreçleri kendi bünyesinde yönetmekte ve konusunda uzman personellerden oluşmaktadır. Kişiler ve işletmeler için dinamik yazılımlar içeren web tabanlı özel projeler ve çözümler sunmaktayız. Bu çalışmalardaki amaç işletmelerin tanıtım ve e-ticaret ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaktır. Müşterilerimize internet ortamında en uygun kurumsal kimliği tasarlamak, projelerinize ve firmanızın kurumsal kimliğine yakışır web siteleri ve reklam hizmetleri vermektedir. Firmamız yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas almaktadır.


video