Hizmetlerimiz

Şirket e-posta adresi nedir?

Şirket e-posta adresi, şirketinizin size verdiği, şirketinizin adına posta gönderme / alma hakkına sahip olduğunuz bir e-posta adresidir. Mailin kurumsal firmalar için önemini çok iyi biliyoruz! Gitmeyen, spama veya gereksize düşen mail problemlerinize son veriyoruz. Web Trakya kurumsal mail kullanıyorsanız gönderdiğiniz her mail hedefine ulaşır. Benzersiz ve garantili mail alt yapımız ile kurumsal mail ihtiyaçlarınızı karşılamaya talibiz. Sizde diğer kurumsal müşterilerimiz gibi mail alt yapınızı Host Bankasına taşıyın sorunsuz gönderip almanın keyfini yaşayın.

Kurumsal E-Posta - Mail

Outlook (ve diğer istemciler), ister webmail, ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden ulaşma imkanı. E-postalarınız ofisteki bilgisayarınızda kaldı diye düşünmeyin. Size verilen tüm mailler (kurumsal) Premium seviye inbox garantili maildir.

Exchange Mail - E-Posta

EXCHANGE çözümleri işinizle alakalı e-postaları kolayca paylaşmanızı sağlar. iPhone, Android ya da BlackBerry cihazlarınızla ya da Outlook Web uygulamasını kullanarak bu bilgilere her yerden, her zaman erişebilmenizi mümkün kılar. İHS ofisinizi ve çalışma şeklinizi sonsuza dek değiştirecek e-posta ve işbirliği çözümlerini ve daha fazlasın sunmak için hazır.

Neden Kurumsal E-Posta - Mail

5 GB Depolama Alanı Gelen kutunuz fotoğraflar, videolar ve diğer büyük e-posta ekleri yüzünden tıkanmasın. 5GB veri depolama alanı sayesinde işinizin gerektirdiği her türlü dokümanı sorunsuzca e-posta ortamı üzerinde kullanabilir, e-posta eklerinin boyutlarını işinizin gereklerine göre sınırlandırabilme kolaylığını yaşarsınız.
Sınırsız Veri Trafiği İşiniz gereği yüksek boyutlu dosyalarla çalışmanız mı gerekiyor? Sadece bu dosyaları depolamanız değil aynı zamanda gönderebilmeniz de gerekiyor. Ayın ortasında tüm e-posta trafiğinizin durmaması ya da size ek maliyet getirmemesi için veri trafiğinizdeki tüm sınırları kaldırdık.
Spam ve Virüs Koruması Microsoft Exchange sunucularınıza gelen her bir e-posta birbirinizden bağımsız birden çok spam ve anti-virüs taramasından geçer. Bu sayede tüm sistemleriniz e-posta kaynaklı tehditlerden korunmuş olur.
Yedekleme ve Geri Alma Microsoft Exchange'e özgü özel koruma sistemi ile tüm verileriniz güvenli bir şekilde yedeklenir. Yanlışlıkla bir e-postayı mı sildiniz? Sorun değil. Outlook'tan yanlışlıkla silinmiş olan e-postalarınızı 14 gün içinde kolayca geri alabilirsiniz. Tamamen bir posta kutusunu sildiğinizde ise 30 gün süresince herhangi bir kayıp olmadan tüm verileri geri alabilmes şansınız var.

  • Şirket içinde bir exchange sunucu bulundurma maliyetlerine göre çok daha ekonomik çözümler,
  • Her yerden e-mail, kontak kişi ve ajandanıza kolay erişim sağlayabilirsiniz.
  • İstemeyen mailler için, İzin Ver/Engelle/Karantinaya Al ilkelerini oluşturma ve yönetebilme.
  • Maillerinizin tamamı yedekli mail sunucularında barındırılmaktadır.
    Güvenlik, güvenilirlik ve performans konusunda endişeye gerek kalmadan rahatlıkla işinize odaklanma imkanı.