emlak sitesi

Emlak Web Sitesi

Emlak Web Site projeleri Web Trakya için çok önem teşkil etmektedir. Hazır paketler ya da üstünkörü yazılımlara değil, yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış emlak sektörüne uygun altyapılarıyla işe ve müşteriye uyumlu modüller bütünü ile hayata geçirilmektedir. Yıllık tema ücreti alınmamaktadır. Sahibinden.com emlakcılar için olmazsa olmazlardan, lakin artık her emlakcı kendine ait web sitesi istemektedir. Her yıl binlerce lira ödeme yapmadan sadece kendi web sitesinin yıllık yenilemeleri ile sektördeki yerini almak isteyen pek çok emlakcı gibi sizde kendi emlak web sitenizi tasarlıyarak işinizi büyütebilirsiniz. Sadece, Yıllık Hosting, Domain, E-Posta ve Hizmet yenileme yapılmaktadır.Bu bedelde 350TL ile 500TL arasında değişiklik göstermektedir.

Bir emlak web sitesi veya gayrimenkul market sitesini sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir emlak web sitesinin temel taşıdır.


Neden Emlak Sitesi ?

Eskiden olduğu gibi sadece bir masa ve telefon aracılığıyla emlakçılık işlemleri gerçekleştirilmiyor. Web Sitenin olmadığı, internet ve mail üzerinden reklam ve pazarlamanın yapılmadığı bir dünyayı biz şuan hayal ediyor olabiliriz; lakin 2000’lerde yetişen nesil internet ile büyümeye ve bu kavramlar olmadan bir hayat hayal edemeyecekler. Emlakçı ve inşaat firmalarına kendi web sitelerini açma imkânı sunmaktayız, Türkiye’de ilan ve alışverişte ilk adresi sahibinden.com, 2000 yılında Aksoy Group bünyesinde ( Taner Aksoy ) tarafından hayata geçirildi. Gelecekte ekonominin nabzının atacağı emlak ve e-ticaret, Türkiye’de ise ilkerinden birini 1998 yılında HepsiBurada.com ile yaşadı. Bu yeni tanıştığımız ticaret modeli gayrimenkul, vasıta, alışveriş ürünleri ve hizmetler gibi birçok kategoride ilan ve e-ticaret işlemlerinin yapıldığı online bir platformdur.

İnşaat sektörü sadece Türkiye’de değil dünya genelinde ekonomiye yön veren bir değere sahiptir. Çünkü sektörün her alanında her çeşit mal ve hizmetle ilişkisi bulunmakla birlikte yoğun işgücü kullanımı ile istihdama katkı sağlamakta, dolayısıyla da toplumsal refah düzeyinin artmasına katkı sağlamaktadır.
Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, 2017'de gayrimenkul sektörünün Türkiye ekonomisinin lokomotifi olmayı sürdürdüğünü belirterek, "Sektörün bu yıl yüzde 6-7 büyüyeceğini tahmin ediyoruz. Ekonominin inişli çıkışlı olduğu dönemlerde projektörler hemen bizim sektöre dönüyor. Satış rakamları mercek altına alınıyor. Ancak kısa vadeli düşünülmemeli." dedi.

Peki siz neden kendinize ait bir emlak projesine sahip olmuyasınız. Hemen bugün bizi arayın projenizi birlikte tasarlıyalım.

Emlak Web Sitesinde Olması Gereken 8 Temel Özellik

  • Sınırsız İlan Ekleme
  • Sınırsız Kategori Ekleme
  • Sınırsız Özellik Ekleme
  • Akıllı İçerik Yönetim Sistemi
  • SEO Uyumlu Kodlama
  • Tüm Cihazlarla Uyumlu Tasarım
  • Basit ve Kulanışlı Olması
  • Video ve Medya Entegrasyonu

Emlak Web Sitesinin Önemi

Tanıtım ve Reklamın önemi, Gayrimenkul'ün sektör verileri doğrultusunda gerçekleştirdikleri analiz, Türkiye genelinde son üç yılın ilk çeyrek konut satışlarının birbirine çok yakın olduğunu ortaya koyuyor. İpotekli konut satışlarına bakıldığında ise 2016 yılında 2015 yılına kıyasla %17 düşüş görülüyor. 2015'in ilk üç aylık öneminde konut kredi faiz oranlarının aylık ortalaması %0,9 iken bu yıl %1,15'e yükselmesi, düşüşün nedeni olarak gösteriliyor. Son üç yılın ilk çeyreği itibariyle İstanbul'da da benzer bir tablo görülüyor. Konut satışları yakın düzeyde seyrederken, ipotekli konut satışlarında düşüş yaşanıyor. Araştırmaya göre gerek Türkiye gerekse İstanbul'da yapılan konut satışlarının %46'sını ilk satışlar oluşturuyor.