mobil web yazılım

Web Yazılım Hizmetleri

Web yazılımı şöyle açıklayabiliriz; kullanıcıların ziyaret ettiği alan adının (domain) içeriğe, hizmete, ürünlere etkileşimli bir şekilde ve bir bütünlük içerisinde ulaşmasını sağlayan tasarımın alt yapı işlemidir. Bu alt yapıyı oluştururken yani Web Yazılımı yapılırken farklı yazılım dilleri kullanılabilir.
Web Trakya Tasarım ve Yazılım, bireysel veya kurumsal firmanın istekleri analiz edilerek, geliştirmeye açık güvenilir ve modüler bir yapıya sahip bir yazılım ortaya çıkarmaktayız. Müşterinin isteğine bağlı olarak özel yazılım veya hazır paket programlar kullanılmaktadır. Web Yazılımın her aşaması kendimiz oluşturduğumuz için sonrasında geliştirmelere açık, güvenlik açığı olmayan, son teknolojiye takip eden bir alt yapı oluşturulur.
Şirket kurmak isteyen müşterilerimize tam destek...
Bir şirket kurulurken belli aşamalardan geçer ve bu kurulum aşaması çok zahmetli ve sıkıcı bir iştir. Biz bu aşamada müşterilerimizin dijital ortamdaki ajansı görevini üstleniyor ve müşterilerimizin dijital ortamdaki renklerini oluşturup bu renkler ile Kurumsal Kimliklerini; ( LOGO, KARTVİZİT, ANTETLİ KAĞIT, ZARF, CEPLİ KLASÖR ) gibi işlerini kusursuz bir şekilde hazırlayıp müşterilerimizin üzerindeki yükü hafifletiyoruz.
Kimlere Hizmet Verebiliriz?
Web Trakya Tasarım, Büyük ölçekli Şirketlere, Kobi, Kobi+ segmentindeki tüm ticari kuruluşların, web tasarım ve web yazılım çözümlerine ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşların tanıtım web site tasarım taleplerine yanıt vermekteyiz.
Sadece etik dahilinde ki istekler ve ahlaki değerler dahilinde gelebilecek tüm web tasarım ve yazılım taleplerini karşılama konusunda seçici ve titizdir.
Bir web sitesi geliştirirken, bir siteyi güzel ve görsel olarak etkileyici hale getirmek için web tasarım temel unsurlarıyla birlikte her zaman son kullanıcıyı düşünmeniz gerekir. Kullanıcı dostu ara yüzler tasarlamak ve yazılım faktörlere dikkat edilerek rahatlıkla elde edilebilir.

Web Yazılımda HTML5 ve CSS3

Yazılım yapılırken web sitenize HTML5 ve CSS3 trendler uygulanmışsa , aynı zamanda mobil uyumlu (responsive ) web tasarım yapılmışsa; aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerin çok önünde yer almanız sağlayacak ve trafik akışını arttırıp müşterilerin sadakatine etki edecektir.

Web Yazılım Trendleri

Web tasarım ve web yazılım trendlerini sürekli daha iyiye doğru götürmeyi hedef edinmiş olan Web Trakya, tüm bu yenilikleri yeni projelerine uygulamakta ve sektördeki diğer oyunculara göre gözle görünür farklar yaratmaktadır. İstek ve görüşleri temel alan yaklaşımlar ile tam hedefe odaklanır ve kendi ruhundan bir parça daha katarak tüm projelerini taçlandırır.
Sonuç ; Mutlu Müşteriler

Müşterimize özgün web yazılımlar..

Bir görüşmeye yada müşterilerinize güvenilir bir şirket olduğunu göstermek için dış görünümüze özen gösteririz. Web sitesi de bizim şirketimizin dış görünüşüdür güven veren ve tasarımlar ile müşterilerinize ne kadar ciddi bir şirket olduğunuzu gösterir. Web Trakya yazılım olarak siz değerli müşterilerimize kurumsal arayüzler tasarlıyor ve 100% beğeni garantisi sunuyoruz.

  • Web Yazılım; özgün ve zemini tamamen firmanıza özel hazırlanmış yapıda olmalı.
  • Web Yazılım; dinamik yapıda olmalı, güncel olmalı.
  • Web Yazılım; kurumsal kimliğinizi en sade yolla alıcıya ulaştırmalı.
  • Web Yazılım; hızlı açılmalı ve alıcıyı ekran başında bekletmemeli.
  • Web Yazılım; kolay ve hızlı linklerle hedefine ulaştırmalı.