Sıfırdan yapılacak kurumsal bir web sitesinin maliyeti ortalama olarak hesaplamaya çalışalım.

Domain (alan adı) : 10$ ile 15$
Hosting (Sınırlı - Sınırsız ) : 35$ ile 50$
Lisanslı Tema veya Özel Yazılım : 75$ ile 500$
Kurulum ve Yıllık Hizmet Bedeli : 75$ ile 100$
En düşük web site maliyeti yaklaşık 275$'dan başlıyor.

Bu fiyatı, yapılacak proje, istenilen modüller, yabancı dil, özel istekler, yönetici paneli v.s. istekler değiştikce özel web site fiyatları aslında üst sınırı olmayacak şekilde değişiyor. Web site tasarım fiyatlarını etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Bunları yapılacak olan web sitesinin tasarımı, içeriği, arayüzü, teknik altyapısı ve arama motoru optimizasyonu olarak ele alabiliriz. Şöyle düşünün; kendi ellerinizle şekil verdiğiniz, boyanmasında, dizaynında ve her türlü yapım aşamasında emeğiniz olan bir vazonun kırılması mı sizi daha çok üzer yoksa mağazada görüp beğendiğiniz bir vazonun kırılması mı? Emek verilen ürüne siz ne fiyat verirdiniz ?

"Ne kadar kalite istiyorsanız o kadar ödemelisiniz."

Şimdi Fiyat Al
Çorlu Web Site Tasarım

Hazır Web Site oluşturucuları ile,
Web sitenizi tasarlamak!

Web sitenizi tasarlamak ve korumak için bir profesyonel istihdam etmek harika ama oldukça pahalı olabilir. Kendi web sitenizi, kendiniz yapmak isteyebilirsiniz. Lakin şunu asla ve asla unutmayın herkes kendi uzmanlık alanında başarılı olur. Zaman ve bütçe kayıpları kaçınılmazdır. Bunun için önerimiz (Eko Kurumsal Paket) Web üzerinde kendi markasını yaratmak isteyenler için site geliştiricilerin zamandan tasaruf ettikleri paketlerdir. Bu paket tasarlanarak, gerekli ayarlamalar yapılır ve işverene sunulur ve sayfa içerikleri ve resimlerin işverence girmesi sağlanır. Biz bu paketi kesinlikle müşterilerimize önermiyoruz. Lakin hem uygun olmasından hem de iş verenin sitesini kendisini yapmak istemesinden doğan sebeplerden dolayı bu paketi fiyatlarımıza dahil etmeyi uygun gördük.

Hazır Site Kurucu Nedir?

"Site oluşturucu" (bazen "sayfa oluşturucu" olarak adlandırılır) hazır tasarlanmış web site, bir web sayfasına düzeni ve içeriği eklemenizi sağlayan bir çevrimiçi aracı veya uygulamayı tanımlamak için sıklıkla kullanılır. Web Trakya olarak hazır ve ucuz web siteleri önermiyoruz ve diyoruz ki paranızı ve zamanınızı çöpe atmayınız. Bilgilendirmek bizden, seçim yapmak sizden.

CMS Tabanlı

WordPress gibi belirli bir içerik yönetim sistemi (CMS) için oluşturulmuş bu araçlar mevcut temanızla çalışmaya eğilimlidir; ancak bazıları kendine özgü bir temaya sahiptir. Kullanıcıların karmaşık sayfa düzenleri oluşturmalarına yardımcı olmak için nokta-ve-tıkla veya sürükle-bırak arabirimi sağlarlar. Slayt gösterileri, ses / video, resimler, metin blokları ve daha fazlasını içeren işlevsellik yalnızca birkaç tıklama ile eklenebilir.
Hedef Kitleyi: Genel olarak, bir CMS site oluşturucu, zaten bir web sitesine sahip olan ve içeriğin korunması konusunda yardım isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Çok sayıda çan ve ıslık ekleyebilecek yeni öğeler ekleyebilir veya mevcut öğeleri düzenleyebilirsiniz.
Örnekler: Görsel Besteci (WordPress), Azura (Joomla), Drupal Sürükle Bırak Oluşturucu (Drupal)

kurumsal web site

Ofisimiz (Pazartesi- C.tesi 09:00 - 18:00 saat) arasında açık olmaktadır,
lütfen destek@webtrakya.com adresine eposta göndermeye çekinmeyiniz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.