Hizmetlerimiz

Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri

Web Site Tasarımının diğer kurumsal katalok ve döküman tanıtım unsurlarından en büyük farkı güncel tutulması, güncellenebilir olmasıdır.
Web sitesi yönetim paneli, güncel bir web sitesi için firmaların olmazsa olmazıdır. Web sitesi hazırlamak bir firma için yeterli değildir. Hazırlanmış olan web sitesinin ihtiyaçlar doğrultusunda güncel tutulması gereken içeriklerin değiştirilmesi de gerekmektedir. Firmalar web sitelerini ihtiyaçları doğrultusunda güncel tutabilmeleri için ya bilgi işlem elamanı çalıştırmaları veya bu işten anlıyan bir personeli görevlendirmeleri gerkmektedir. Bu işlemde firmalara ek bir masraf çıkarmaktadır. İşçinin İşverene Maliyeti Net Maaş + (SGK İşçi Primi + İşsizlik Primi) + Gelir Vergisi + Damga Vergisi + yol + yemek göz önüne alınınca büyük bir masraf gerektirmektedir. Birçok şirkette maaş giderleri, şirketin en büyük gider kalemlerinden birini oluşturmaktadır. Özellikle “NET” değer üzerinden hesaplanan maaş, vergi ve SGK kalemlerinin eklenmesi ile tahmin edilenden çok daha yüksek seviyelere çıkabilmektedir. Web Trakya + Host Bankası olarak biz bunu kurumsal danışmanlık adı altında vermekteyiz. Çalıştırılan bir personelin web tasarım yönetimi + teknik servis + grafik tasarım + network hizmetinden anlaması çok zordur var sayalım bulduk bu niteliklere sahip bir personel en az 4000-5000TL bir maaş talep edecektir. Web Trakya + Host Bankası olarak bünyemizde bulunan ve kendi alanında uzman kadromuzla tüm bu hizmetleri çok uygun danışmanlık ücretleri adı altında vermekteyiz.

Web Trakya Danışmanlık hizmet ekibi, müşteri başarısına olağanüstü bir odak sağlar. Danışmanlık Hizmetleri, müşterileri ortak olarak görür ve sürekli olarak en yüksek beklentileri yakalamak ve oluşturmakla gurur duyar. Danışmanlarımız, müşteriler için tutkulu savunucularıdır ve kritik uygulamaların hızla devreye alınmasını sağlar. Danışmanlık Hizmetleri ekibi üyeleri, veri hacmi, çeşitliliği, hızı ve karmaşıklığı ile büyük veri sorunları çözme engin tecrübeye sahip alanında uzmanlardır. Farklı sektörlerde, farklı projelerde çalışırlar ve paydaş geribildirimini teşvik eden ve projenizin başarısını sağlamak için ekip üyeleri arasında beceri kazanımını hızlandıran yöntemler kullanırlar. Danışmanlık Hizmetleri, en iyi uygulamaları ve öğrenilen tecrübeyi yakalamak için yöntemlerini sürekli geliştirmektedir. Mükemmelliğe olan bu bağlılık, Web Trakya müşterilerinin daha hızlı ve daha ucuza güçlü, çevik ve güvenilir uygulamalar getirmesini sağlar. Yönetim danışmanlığı hizmetleri; strateji, pazarlama, organizasyon, operasyonlar, teknoloji, dönüşüm, dijital, ileri analiz, kurumsal finansman, birleşme ve satın almalar ve sürdürülebilirlik olmak üzere müşterilerimizin en kritik meselelerine ve fırsatlarına odaklanmaktadır. Danışmanlığı bizim bütüncül bakış açımızla değerlendirmek projede, sınırlar arasında ve herhangi bir kuruluşun siloları arasında değer yakalayacağız. Parçaların toplamını optimize etmekten çok çarpım etkisini kanıtladık, sadece tek parçaları değil. Kurumsal Dnışmanlık da bunları oluşturmak için ne gerekeceğini ve başarıyla işlevi nasıl değiştireceğinizi tanımlayarak, finans fonksiyonunuzu şirketinizin stratejik öncelikleriyle uyumlu hale getirmenize yardımcı olur. Uzmanlığımız geniş bir yelpazede hizmet ve destek yelpazesine sahiptir: WT & HB stratejisi, değerleme hususları, inceleme, araştırma ve analiz ile sürecinin seçici bölümleri için destek. Müşterilerin her türlü işlemde değer yakalamasına yardımcı oluruz.

Tüm müşterilerimiz farklı ihtiyaçlara sahiptir. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi bize bildirin.

Değer Hızlandırma:

Bir organizasyonun her seviyesinde değer belirleme, öncelik verme ve değer katma yeteneğini hızlandırmaya yardımcı olan bütüncül bir yaklaşım sunuyoruz. Bir şirketin değerini doğrudan etkileyen faktörleri belirler ve bu boyutlardaki performansını endüstri benzerleri karşısında ölçeriz. Önemli değer kaynakları ile karşılaştırıldığında piyasa beklentilerinin net bir resmini kullanarak, daha fazla değeri ortaya çıkarmak ve boşlukları öz değer değerlendirme seviyelerine kadar kapatmak için doğru yatırımcı karışımını hedefleyen çekici bir öz sermaye hikayesini birlikte yazarız. Değerini eşitlik öyküsü ile uyumlu hale getirecek eylem planları geliştiriyoruz ve hikayenin etkin bir şekilde sunulmasını sağlamak için sunum materyalleri, toplantı hazırlığı ve diğer destek gibi piyasa iletişiminde yardımcı oluyoruz.

İşlem stratejisi ve desteği

Müşterilerin yalnızca açık olanları değil, tüm işlem seçeneklerini değerlendirmelerinde yardımcı olur ve sonuçların kurumsal ve finansal stratejilerle tutarlı olmasını sağlarız. Kurumsal finans uzmanlığımız kurumsal ve portföy stratejisini birleşme ve satın alma hedeflerine bağlar. Bunu yaparken, alıcı veya satıcıların belirlenmesinden, birleşme entegrasyonu, bölünme, bölünme ve ayrıştırma ve bölünme desteği ile işlemlerin yürütülmesi için gerekli incelemelerin yapılmasına kadar, tüm hareket şema kitabını kapsarız.

Danışmanlık hizmeti ve desteği

Teknoloji projelerimiz iş stratejisiyle başlar. Bir şirketin şirket stratejisinin hem teknolojik yetenekleri tarafından yönlendirildiğini hem de etkilediğini düşünüyoruz. Uzmanlarımız, kurumsal hedefleri anlamak için önce iş liderleriyle birlikte çalışarak nişanlara benzersiz bir yaklaşım izleyip, başarılı olmak için hangi teknolojik yetenekleri, sistemi ve desteği seçtiklerini belirler. Şirketlerin belirli ticari durumlarında gezinmesine yardımcı olmak için her müşteri katılımına kapsamlı bir deneyim ve uzmanlar getiriyoruz . Yeteneklerimiz, stratejik planlama, dijital ve işletim model zorlukları, iş mimarisi geliştirme, büyük veri analizi, ölçümleri ve gösterge tablolarını içerir.