web tasarım

TASARIMA OLAN TUTKU İLE YARATICI BİR AJANS

Çorlu'da Global tasarımcılar olarak eğitilmiş olsak da, rasyonel işlev ve sürdürülebilir estetik konusunda köklü bir inancımız var. Metodik ( yöntemli ) yaklaşımımız, bütünsel ve kalıcı çözümler üretmemizi sağlamak için her bir tasarım zorluğunun özünü ortaya koymaya odaklanmıştır.

Dijital Pazarlama ve Web Geliştirme Hizmetleri geniş bir yelpazede sunuyoruz. Hizmetlerimiz web tasarımı, web geliştirme, sosyal medya pazarlaması, SEO ve daha fazlasını içerir. Benzersiz bir web sitesi tasarımına sahip olmak, işletmenizin markalaşma ve pazarlama sürecinin önemli bir parçasıdır.
Sizin için en uygun web site tasarımına birlikte karar veriyoruz. Estetik ve amaca uygun bir web sitesi tasarlıyoruz.

Öncelikle web sitesi yapma işini verdiğiniz kişinin yeri yurdu belli olmalı. Yani bir ofisi olup, bir şirket olmalı, ki kafasına göre yarın öbür gün kaçamasın, arandığında bulunabilsin ve herhangi bir haksızlık yaptığında dava etme hakkınız olsun. Diğer yandan web sitesi yapma işini verdiğiniz kişi profesyonel web sitesi yapmalı. Sektöre hakim ve müşterinin beklentilerini karşılar nitelikte olmalı. Web sitesi kurmak basittir fakat profesyonel web tasarım işi yapmak kolay değildir.


Web Site Fiyatları Arasındaki Farkın Nedeni? Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Bunların başında hazır scritpler, ardından ise sıfırdan web sitesi kurma geliyor. Hazır scriptler ile kısa sürede resimler, içerikler yerleştirilip, müşterinin talebi doğrultusunda düzenlemeler yapmak mümkün. Fakat sıfırdan panelli yazılımlar yaklaşık 1 aydan tutun, zorluğuna göre 1 yıl civarı sürebilir. Bölye olunca web sitesi kurmak için projeye bağlı olarak 1.000 ile 125.000 TL arası fiyat çekilmesinin nedenleri var.
Netice olarak web sitesi fiyatları belirlenirken gider, harcanan emek, zaman ve benzeri durumlara göre belirlenmelidir. Web tasarımı söz konusu olduğunda öğrenmeyi asla bırakmazsınız. Web sitenizi tasarlamak ve korumak için bir profesyonel istihdam etmek harika ama oldukça pahalı olabilir.

Ekonomik Web Sitesi Tasarım ve Geliştirme

Web tasarımı bir sanattır! Web sitenizin tasarımı, iş anlayışınızı gösterir. Bilinen bir deyiş "İlk izlenim kalıcıdır" . Web teknolojilerinde, web siteniz ziyaretçiyle etkileşime giren ilk varlıktır, bu nedenle web siteniz kendisini konuşmalıdır! Ürettiğimiz web siteleri her biri benzersiz bir şekilde tasarlanmış temiz ve faaliyetine uygundur.

Paketlenmiş CMS veya E-ticaret çözümünün sınırlamaları müşterilerin gündemine girdiğinde, özel web sitesi geliştirme seçeneğini sunuyoruz. Her tür, karmaşıklık ve bütçenin bulunduğu siteler ve uygulamalar geliştirmeyle ilgili geniş deneyime sahibiz.

Web Trakya Olarak Yaklaşımımız..

Bizim yaklaşımımız temellere dönüp müşterilerimizin - ve kullanıcılarının - gerçekten yapmaları gerekenleri araştırmaktır. Bunları, endüstri standardı geliştirme çerçeveleri kullanarak yerden yukarıya inşa ediyoruz, böylece ihtiyaçlarınıza mükemmel biçimde uyarlanıyor ve uzun vadede sürdürülebilir.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Yaptığımız web siteleri optimize edilmiştir.
Web sitesinin kalitesinden ödün vermeyiz.
İhtiyaç duyduğumuz müşterilere hızlı yanıt vermekteyiz.
İşiniz için doğru hizmetleri ve çözümleri sunmaktayız.
Konusunda uzman bir web geliştirme ekibimiz size hizmet vermek için hazır.

 • "İnsanların Güvenini Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Ederim."
  Robert Bosch (1861-1942)
 • "Araştırmayan reklamcılar, düşmandan gelen sinyalleri önemsemeyen generaller gibidir."
  David Ogilvy
 • "Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur."
  John Ruskin
 • "Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır."
  Charles A. Mills