Çorlu Web Site Tasarım

Web Site Tasarım

Web sitesi, işletmenizin internetteki platformudur. Kişi yada kurumları tanıtmak amacı ile internet tarayıcılarının (browser) arama motorlarında görüntüleyebileceği biçimde, hazırlanmış özel tasarımlardır.
Web tasarım nedir? sorusuna kişi ve kurumlar için resmi bilgilendirme kanalı da denilebilir. Kaliteli bir web tasarımı, web sitesinin hedef müşteri kitlesini yakalamasında son derece önemli olup özellikle kullanıcı dostu olması gerekir.

Dijital Pazarlama ve Web Geliştirme Hizmetleri geniş bir yelpazede sunuyoruz. Hizmetlerimiz web tasarımı, web geliştirme, sosyal medya pazarlaması, SEO ve daha fazlasını içerir. Benzersiz bir web sitesi tasarımına sahip olmak, işletmenizin markalaşma ve pazarlama sürecinin önemli bir parçasıdır.
Sizin için en uygun web site tasarımına birlikte karar veriyoruz. Estetik ve amaca uygun bir web sitesi tasarlıyoruz.

Web sitenize, hizmetlerinize ve ürünlerinize mikro biçimler ekleyerek başlayın. Web, teknik bir şeyden çok sosyal bir tasarımın yansımasıdır. Kurumsal varlığınızı artırmak için tasarlatın, insanlara birşeyler kanıtlamak yerine ilk izlenimleri için çalışmalarına yardımcı olun. En önemlisi teknik bir oyuncak değil, Web'in nihai amacı, firmanızın , kurumsal kimliğinizin, markanızın dünyadaki web varlığımızı desteklemek ve geliştirmektir. Ailemize her sektörden şahıs ve şirketler topluyoruz. Her gün yeni bir güven tuğlası ekliyor, geliştiriyoruz ve içinizdeki olumsuz güvensizliği silmek için çaba, gayret harçıyoruz.


Artık web sitenizi oluşturdunuz ve yayına sundunuz, sonra ne olacak?

Sıra Lansman, lanse etmek, sunmak yani tanıtmak gerekiyor. Bir ürünün pazara verilmesine "Lansman" denir. Çorlu Web Trakya & Host Bankası olarak danışmanlık hizmeti altında sizin varlığınızı ön plana çıkarmanızda yardımcı oluyoruz. Lansman, lanse etmek, sunmak gibi eş anlamlı sözlerle de ifade edilebilir. Çorlu Web Trakya danışmanlığı ile güçlü bir lansman, iyi bir pazarlamanın ilk basamağıdır. Lansman için tüm şirketiniz, satış ekibi, bayileriniz, distribütörleriniz, tüketiciler, basın…vs. gibi tüm ilgilileri etkileyecek bir program yapılacağı gibi, bütçenize göre daha mütevazi, fakat işinin erbabı bir ajansla anlaşmak da bir seçenektir.Danışman firma ile ürünü sunmuş olduğunuz ticari kanalı etkileyecek bir pazara sunumda yapılabilir. Reklamcılar arasında oldukça popüler olan bir kelimedir. Lansman Fransızca'dan dilimize girmiştir. Fransızca'sı Lancement dir. Lansman sözü "tanıtma, ortaya çıkarma" anlamlarına gelmektedir ve Türkçe'ye tanıtım olarak çevirmek mümkündür.

Web Trakya Olarak Yaklaşımımız..

Bizim yaklaşımımız temellere dönüp müşterilerimizin - ve kullanıcılarının - gerçekten yapmaları gerekenleri araştırmaktır. Web tasarımı bir sanattır! Web sitenizin tasarımı, iş anlayışınızı gösterir. Bilinen bir deyiş "İlk izlenim kalıcıdır." Bunları, endüstri standardı geliştirme çerçeveleri kullanarak yerden yukarıya inşa ediyoruz, böylece ihtiyaçlarınıza mükemmel biçimde uyarlanıyor ve uzun vadede sürdürülebilir.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Yaptığımız web siteleri optimize edilmiştir. Web sitesinin kalitesinden ödün vermeyiz. İhtiyaç duyduğumuz müşterilere hızlı yanıt vermekteyiz. İşiniz için doğru hizmetleri ve çözümleri sunmaktayız. Konusunda uzman bir web geliştirme ekibimiz size hizmet vermek için hazır.

 • "İnsanların Güvenini Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Ederim."
  Robert Bosch (1861-1942)
 • "Araştırmayan reklamcılar, düşmandan gelen sinyalleri önemsemeyen generaller gibidir."
  David Ogilvy
 • "Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur."
  John Ruskin
 • "Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır."
  Charles A. Mills